Poslední šance nakoupit za staré ceny

D
H
M
s

Nakupte více a ušetříte přes 50 %! Máme množstevní slevy od 5 ks.

Search
(po-pá 10:00-16:00)
Můj účet
Search
Close this search box.
O nás 1

O nás

Co je Škola snů a proč to děláme?

S projektem Škola snů jsme začali v roce 2019. Oslovili nás ze základní školy v Boru u Tachova s poptávkou na tvorbu info-tabulí pro učebnu informatiky. Když jsme zjistili, že sehnat výukové panely v moderním designu není v podstatě možné, rozhodli jsme se, že neskončíme u jedné učebny a nabídneme naši tvorbu dál.

Jsme designeři a markeťáci z grafického studia WOOP design a máme léta zkušeností v oboru. Projektem Škola snů chceme nabídnout naše znalosti pro dobrou věc. Škola by měla bavit, vzdělávat a poskytovat dětem, potažmo pedagogům inspirativní prostředí.

O nás 2

Neváhejte nás kontaktovat

Jsme dva kolegové, kamarádi a bývalí problematičtí studenti, každý z nás v trochu jiném smyslu. Živí nás design a marketing a kromě čistě komerční tvorby chceme také pomáhat. Spustili jsme proto projekt Škola snů, jehož posláním je zlepšovat prostředí pro výuku a přispět ke kultivaci českého školství. 

O nás 3

Luděk Černý

Vzdělání: výtvarné umění

Ve škole jsem častokrát raději koukal z okna, než na tabuli. Moje nadšení pro poznání bylo školským systémem postupně úplně udušeno a až do střední školy jsem se trápil. Naštěstí jsem si nadšení z poznávání vynahradil na VŠ. Chci, aby žádnému dítěti nebyla pošlapána vášeň pro poznání. Školství má odpovídat potřebám žáků narozených do 21. století a reflektovat unikátní soubor talentů každého studenta.

Ozvěte se mi, rád vymyslím řešení přesně pro Vaši školu

605 959 999

ludek.cerny@skolasnu.cz

O nás 4

Štěpán Kovařík

Vzdělání: grafický design a filosofie

Učení mi šlo vždy samo, ale nějak mi nešla škola. Učitelé nás učili, ale nikdo nám neřekl proč. Během základní docházky jsem vystřídal 6 škol, včetně víceletého gymnázia. Po tomto bouřlivém období se mě ujali na SPŠ v oboru Grafického designu a později na Filosofické fakultě v Plzni. S profesory ze střední i vysoké školy jsme dodnes přátelé. Poznal jsem obě tváře školství a chci dětem ukázat, že škola může stát za to.

Napište mi, zavolejte, didaktický design pro školství mě baví!

604 425 052

stepan.kovarik@skolasnu.cz

Dáme Vám slevu 500 Kč!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu na Váš nákup.

Sleva platí pro nákup od 10 000 Kč