Poslední šance nakoupit za staré ceny

D
H
M
s

Nakupte více a ušetříte přes 50 %! Máme množstevní slevy od 5 ks.

Search
(po-pá 10:00-16:00)
Můj účet
Search
Close this search box.

Často kladené dotazy

Obsah

Jaký vybrat materiál?

Všechny naše nabízené materiály jsou pečlivě vybrány a budou dobře sloužit svému účelu.

Pěněné PVC je náš nejprodávanější a nejoblíbenější a materiál, kterému se také říká forex. Jedná se o lehký a odolný plastový materiál, který se dobře potiskuje a díky nízké hmotnosti se s ním snadno manipuluje.

Hliníkový sendvič neboli dibond, je velice oblíbený materiál pro venkovní instalace a používá se všude tam, kde je potřeba zajistit vyšší tuhost a tvarovou stálost i při velkých výkyvech teplot. Jedná se o dvě tenké vrstvy hliníkového plechu, mezi kterými je pevně vložena plastová výplň. Díky tomu je tento materiál pevný a v podstatě nepruží. Zvolte si hliníkový sendvič, pokud Vám nevadí vyšší hmotnost a chcete mít jistotu tvarové stálosti a odolnosti výsledného produktu.

Voděodolný plakát je tenká PVC fólie určená k přímému potisku. Jedná se o kvalitní a houževnatý materiál, který snadno srolujete do tubusu, vložíte do klip rámu, nebo zavěsíte na stěnu. Nemusíte se bát roztržení či poškození stříkající vodou, tento materiál něco vydrží a skvěle vypadá!

Jak obrazy pověsím?

Ke všem výukovým panelům dostanete v ceně samolepicí závěsy a distanční kostičky. Stačí se držet našeho návodu a perfektní výsledek je zaručen. Postup je jednoduchý a zvládne jej opravdu každý.

Alternativně také můžete místo závěsného systému použít lepidlo, nebo oboustrannou lepicí pásku a obrazy přilepit rovnou na stěnu. Každá stěna však pro takovou aplikaci nemusí být vhodná, doporučujeme přilnavost ke stěně nejprve vyzkoušet.

Jak mi zboží dopravíte?

Dopravu zajišťujeme kurýrní službou, typicky Geis, ale větší zásilky nám vozí také Toptrans. Dopravu zajišťujeme po ČR a po domluvě i na Slovensko.

Více informací a cenu dopravy najdete na stránce Doprava a platba.

Při objednávání uvádějte telefonní číslo, na kterém jste k zastižení, protože Vás na něm bude kontaktovat řidič v den doručení.  Balík může být také ve formě jednocestné palety a naše typická objednávka má okolo 30–50 kg.

Produkty se mi líbí, ale jsou drahé

Ceny uvedené na našem e-shopu jsou kalkulované jako zakázková výroba od jednoho kusu, proto se mohou na první pohled zdát vysoké. Doporučujeme však objednávat více kusů, protože pak můžeme nabídnou množstevní slevy, které jsou opravdu výrazné. Kupříkladu uvedeme srovnání objednávky didaktických panelů 50 x 125 cm:

  • Cena za 7 ks = 19 460 Kč = cena za ks: 2 780 Kč
  • Cena za 8 ks = 12 800 Kč = cena za ks: 1 600 Kč (sleva 42 %)
  • Cena za 12 ks = 19 200 Kč = cena za ks: 1 600 Kč (sleva 42 %)
  • Cena za 15 ks = 24 000 Kč = cena za ks: 1 600 Kč (sleva 42 %)
  • Cena za 16 ks = 19 520 Kč = cena za ks: 1 220 Kč (sleva 56 %)

Vidíte, úspora od osmi a 16 ks je již enormní! Zkrátka se Vám vyplatí nakoupit více kusů za méně peněz.

Slevy se počítají automaticky a aplikují se v případě nákupu více obrazů ve stejném rozměru a provedení materiálu. Přejděte na stránku Množstevní slevy, kde se dozvíte všechny podrobnosti.

Jak je to s fakturou a platbou?

  • Na základě objednávky Vám vystavíme proforma fakturu (výzvu k platbě) a čekáme na Vaši úhradu.
  • Po připsání částky na náš účet obratem zadáváme výrobu objednaného zboží
  • Fakturu – daňový doklad vystavujeme a zasíláme e-mailem ihned po obdržení úhrady
  • Zboží obdržíte v termínu 1-2 týdnů od provedení úhrady

Jsme plátci DPH a ceny na e-shopu jsou uváděny včetně daně.

Hledám produkt, který nemáte v nabídce

Naši nabídku se snažíme neustále rozšiřovat, pokud Vám však chybí nějaký produkt v naší nabídce, dejte nám vědět, rádi jej pro Vás vyrobíme. Umíme také navrhnout a vyrobit celou výzdobu učebny na míru.

Našel jsem chybu ve vašem produktu

Snažíme se naše didaktické tabule a učební pomůcky připravovat s maximální pečlivostí a konzultovat výsledek s učiteli a dalšími odborníky.

Pokud se nám však stalo, že jsme udělali chybu, budeme rádi, že nám ji nahlásíte. Jako poděkování od nás dostanete slevu na naše produkty.

Štěpán Kovařík
produktový specialista

Máte jakékoliv dotazy?

Zavolejte Štěpánovi
 (po-pá 10:00-16:00) na 
nebo pište na info@skolasnu.cz.

Dáme Vám slevu 500 Kč!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu na Váš nákup.

Sleva platí pro nákup od 10 000 Kč